top of page

Netflix Tarihinin En Çok İzlenen 5 Orjinal dizisi

Güncelleme tarihi: 23 Oca 2021

Netflix, milyonlarca kullanıcısı olan ve gün geçtikçe gösterilen ilginin arttığı bir dizi/film platformu. İçeriğinde dünyanın en çok sevilen dizi ve filmleri dışında kendilerinin ürettiği orjinal dizi ve filmlere de rastlıyoruz. Bugün sizlerle Netflix' in kendi orjinal dizilerinden çok izlenen 5 diziyi paylaşacağım.


*Mutlaka okumanız gereken 10 kitap aldı yazımıza buradan gidebilirsiniz.*


1) The Witcher

Mutasyona uğramış olan bir canavar avcısı olan Rİvyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

(76 milyon izlenmesi vardır)2) La Casa Da Papel

La casa de papel, Álex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi. Dizi, "Profesör" liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi'ni ve İspanya Merkez Bankası'nı soymasını konu edinir.

(65 milyon izlenmesi vardır)


3) Stranger Things

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızında parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.

(64 milyon izlenmesi vardır)
4) Tiger King

Büyük kedi yetiştiriciliğinin yeraltı dünyasında geçen bu gerçek kiralık katil öyküsünde bir hayvanat bahçesi sahibi, ilginç karakterlerin ortasında kontrolden çıkıyor.

(64 milyon izlenmesi vardır)
5) Bridgerton

Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı 8 kardeş, Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu arıyor.

Juila Quinn'in en çok satan eserlerinden esinlendi.

(63 milyon izlenmesi vardır) 

53 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page