top of page

Maddi Kazanç Sağlayan ve Ücretsiz e-Sertifika Veren 5 Platform

Maddi anlamda zor zamanlar geçirdiğimiz bugünler de sertifikasıyla size iş imkanı sağlayacak en iyi ücretsiz ve güncel kurslara bir göz atalım dedik.

Sizde hayatın pahalılaşmasından sıkılan artık ek bir kazanç sağlamak isteyenlerden misiniz?

O halde doğru adrestesiniz, bahsettiğim kursların eğitiminde başarılı olur ve sertifika almaya hak kazanırsanız. Bu sertifika ile iş imkanı sağlamak mümkün.


 

Google Dijital Atölye içeriğinde birçok farklı kategoride eğitimler bulunuyor. Ancak içlerinden bir tanesi oldukça çeşitli ve ücretsiz Google e-Sertifika veriyor. Dijital Pazarlamanın Temelleri eğitimi ile hem pazarlama taktiklerini hem de internet üzerinden pazarlamanın püf noktalarını öğrenebiliyoruz. 40 saatlik eğitim süresince 26 farklı modül konusu işleniyor.

Bu eğitimi kariyer hedefli olmak dışında online işletmeniz varsa da alabilirsiniz. Çünkü günün sonunda ufak işletmelerin nasıl ve hangi yöntemlerle büyüyebileceğini de öğrenebilirsiniz.


ODTÜ'den e-Sertifika alma düşüncesi bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor. 100 çevrimiçi ders içerisinden ilgilendiğiniz alandaki tüm dersleri alabilirsiniz. Ayrıca sizinle aynı eğitimi alan kişilerle ortak bir forum üzerinden iletişime geçebilir ve farklı konular üzerine konuşmalar, tartışmalar yapabilirsiniz. Program ve e-Sertifika başvurusu tamamen ücretsizdir.

Platformun en önde gelen dersleri genellikle tasarım, kodlama ve yazılım üzerine. Ancak pazarlama, iş geliştirme gibi birçok farklı alanda eğitim bulunuyor. Eğitimleri tamamlayıp, online sınavları da başarıyla geçtikten sonra e-Sertifika başvurusu yapabilir ve belgenizi alabilirsiniz.İstanbul İşletme Enstitüsü 2 milyona yakın öğrencisi ile online kurs anlamında önemli online eğitimlerden biridir. Bünyesinde 100'den fazla Ücretli ve ücretsiz eğitim bulunduruyor. Bu derslerden ilginiz alandaki tüm dersleri alabilirsiniz. Sınavda başarılı olan adaylar İstanbul İşletme Enstitüsü'nün hazırladığı sertifikayı alabilirler. Sertifika avantajlarından Zamandan ve mekandan bağımsızdır: İş hayatında başarılı olabilmek, yetkinliklerinizi kolayca ön plana çıkarabilmek ve daha rahat iş bulabilmek için oldukça önemli olan eğitimler, zamandan ve mekandan bağımsız eğitim alabilme olanağı sunar. Eğitim kapsamında sağlanan yazılı ve görsel dokümanlar, istenilen an yeniden görüntülenebilir ve esnek çalışma programları kolaylıkla oluşturulabilir. diye bahsediyorlar. Eğitimlerin sonunda aldığınız e-Sertifika’yı koduyla beraber CV’lerinize ekleyebiliyorsunuz. Sertifikanız hakkında bilgi almak isteyen iş verenler ise bu kod ile kontrollerini sağlıyorlar. Listemizde yer vermek istedik çünkü başarılı eğitimiyle uygun fiyatta birçok dersi ve 80'den fazla eğitmeniyle önde gelen isimlerdendir.Ücretli kursların fiyatlarının çok yüksek olduğu fakat içerisinde ücretsiz eğitimlerin de olduğu bir düzen kurulmuş. Eğitim başarı ile sonuçlandığında haftalarca katıldığımız eğitimlerden sonra Harvard onaylı sertifika alma şansımız bulunuyor. Sizinle aynı eğitimi alan kişilerle ortak forum üzerinden iletişime geçebilir, değerlendirmeler ve tartışmalar yapabilirsiniz. Program ve e-Sertifika başvurusu tamamen ücretsiz olmakla birlikte çevrimiçi sınavları da başarıyla sonuçlandırdıktan sonra Sertifika başvurusu yapabilirsiniz.


Bünyesinde Harvard ve MIT gibi farklı üniversitelerin de eğitimlerinin bulunduğu edX , ücretsiz eğitimler alabileceğiniz bir platform fakat kurslar için bir ücret alınmasa da sertifika için ücret ödenmesi gerekiyor. Yüksek eğitim kalitesi ve 2500'den fazla kursu ile online kurs platformları arasında en iyi sıralarda yer alıyor.


Covid-19 nedeniyle evde kaldığımız bugünlerde kendimizi geliştirmek ve bu kötü günleri fırsata çevirmek için kariyerimizde önemli rol oynayacak ya da bizlere yeni bir kariyer kazandıracak bu sertifikaları alma imkanı sunan siteleri sizinle paylaşmak istedim.
368 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2 Post
bottom of page